Witaj na Hardstyle & Hardcore!

Aby wejść do panelu należy się zalogować!
Zarejestruj się lub

Logowanie

Regulamin

1. Na forum wymieniamy swoje poglady oraz opinie na dany temat. Jednak robimy to w sposób pokojowy.
2. Cierpliwoœć i tolerancja. Nie wszystko o co poprosisz dostaniesz w ten sam dzień. Czasami trzeba poczekać.
3. Czytaj uważnie posty. Staraj sie nie zadawać pytań które było zadawane 20 razy w tym samym temacie.
4. Jako że nie każdy regulamin jest perfekcyjnym ideałem, zatem administrator oraz moderator forum -dla dobra narodu- może ukarać ostrzeżeniem użytkownika, jeżeli uzna to za słuszne.
5. W razie wszelkich watpliwosci pisać na PW do Administratora lub Moderatora.
Wiecej!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: hdj500, pioneer

Pioneer Hdj-500
Autor Wiadomość
ADEN 

Informacje
Piwa: 616

$ wspomagacz (Ilość: 5) HF Stage @ SIL wspomagacz (Ilość: 1)

Wysłany: 05-08-2011, 16:11   Pioneer Hdj-500 #1

Pioneer Hdj-500

Dane producenta:

- zakres częstotliwości: 5Hz - 28000 Hz,
- impedancja: 45Ω,
- poziom wyjścia: 2000mW,
- maks. poziom dźwięku na wyjściu: 105dB.

Nikomu nie polecam! Niech każdy omija te słuchawki z daleka! A twórcy pałąka w tych pionkach życzę stu lat rozwolnienia, a najlepiej niech agonalny ból jelita grubego spadnie na całego pioneera!!

Tyle tytułem wstępu. Słuchawki mają plusy min. jakość dźwięku która jest wręcz krystaliczny, odpinany i spiralny kabel, pozłacane wtyki (ale to standard) i to tyle co można o nich powiedzieć dobrego. W sumie tez ładnie wyglądają.

A teraz minusy. Pałąk!!!!!!!!!!!!! Czyli część która łączy obie czasze. Niech chuj strzeli autora. Materiał z jakich został wykonany i technika woła o pomstę do nieba. Już po dwóch miesiącach zaczyna pękać! Słuchawki które kosztują 350 pierdolonych złotych psuja się w tak krótkim czasie! A są używane tylko w domu. Co więcej ja o nie dbałem lepiej niż o siebie, zawsze chowałem je do szafki żeby broń boże się nawet nie zakurzyły!! Żeby kurwa było śmieszniej obudowa nie podlega gwarancji! Baa!! Nawet jak by się samemu chciało ją naprawić nie ma części zamiennych! Więc każdy posiadacz tego ścierwa jest w głębokim chuju. Na marginesie dodam że klejenie nic nie da i tak pękną. Pałąk jest za sztywny. Co da się odczuć po dwóch godzinach na głowie. Aha i napis a raczej lakier "pioneer" który jest umieszczony na pałąku zaczyna odpryskiwać. Co tylko oznacza jak kiepskie materiały zostały użyte. Niech ich wszystkich piekło pochłonie! Kurwaaaaaa jebani złodzieje!!
Ostatnio zmieniony przez ADEN 05-08-2011, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  

Podziękowali:SchizeQ
Obsługa forum
Gość
Informacje
(0/dzień)
Piwa: 0

Wysłany: Dzisiaj 5:25   Utwórz konto w serwisie #2

Aby zobaczyć resztę postów musisz się ZAREJESTROWAĆ. BĄDŹ ZALOGOWAĆ
Temat Pioneer Hdj-500 zawiera 4 postów.

Podziękowali:SchizeQ
Odpowiedz do tematu
1 użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)