Witaj na Hardstyle & Hardcore!


Aby wejść do panelu należy się zalogować!
Zarejestruj się lub

Logowanie

Regulamin

1. Na forum wymieniamy swoje poglady oraz opinie na dany temat. Jednak robimy to w sposób pokojowy.
2. Cierpliwoœć i tolerancja. Nie wszystko o co poprosisz dostaniesz w ten sam dzień. Czasami trzeba poczekać.
3. Czytaj uważnie posty. Staraj sie nie zadawać pytań które było zadawane 20 razy w tym samym temacie.
4. Jako że nie każdy regulamin jest perfekcyjnym ideałem, zatem administrator oraz moderator forum -dla dobra narodu- może ukarać ostrzeżeniem użytkownika, jeżeli uzna to za słuszne.
5. W razie wszelkich watpliwosci pisać na PW do Administratora lub Moderatora.
Wiecej!



Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: defqon.1, qdance

[Q-Dance] DefQon.1
Autor Wiadomość
ADEN 



Informacje
Dołączył: 11 Lis 2008
Wiek: 29
Posty: 988 (0.31/dzień)
Piwa: 616
Skąd: Chrzanów

$ wspomagacz (Ilość: 5) HF Stage @ SIL wspomagacz (Ilość: 1)

Wysłany: 16-03-2011, 19:36   [Q-Dance] DefQon.1 #1

Defqon.1 jest jednym z najmłodszych projektów agencji muzycznej Q-Dance. Pierwszy raz Defqon.1 odbył się 14 czerwca 2003 roku w Almare Strand – Almare. Impreza o międzynarodowym prestiżu, gromadzi kilkutysięczną publiczność oraz licznych zwolenników na całym świecie. Jest ona uważana za kolejne cudowne dziecko Q-dance Na miejsce eventu wybrano plażę, która idealnie oddaje wakacyjny charakter festivalu.

Defqon.1 organizowany jest na świeżym powietrzu na plaży niedaleko Amsterdamu. Drugą rzeczą przyciągającą rzesze fanów mocnych brzmień jest ilość scen wystawianych przez Q-Dance podczas Defqon.1. W ciągu ostatnich kilku lat było ich aż 10, a do każdej przyporządkowany był jeden kolor. Red (Mainstage), Blue (Hardstyle), Brown (Jumpstyle/Frenchtek), Orange(Hardtrance), Purple (młode talenty), Black (Hardcore), Grey (Oldstyle/Early Rave), Silver (Industrial), Green (Techno), White (All Style Classics)

.::DefQon.1 Festival 2003::.

Data : 14.06.2003
Miejsce : Almere Strand, NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red - Open Air Stage
11.00 - 12.15 Scot Project
12.15 - 13.25 Daniele Mondello
13.25 - 14.30 Charly Lownoise
14.30 - 15.00 Donkeyrollers LIVE
15.00 - 16.10 Pavo
16.10 - 17.20 Dana
17.20 - 18.30 Haze & Abyss
18.30 - 19.40 Luna
19.40 - 20.50 The Prophet
20.50 - 21.50 Super Marco May
21.50 - 23.00 Technoboy

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.15 Claudio Diva
12.15 - 13.30 Sunny D
13.30 - 14.45 Zenith
14.45 - 16.00 Alpha2
16.00 - 16.30 Showtek LIVE
16.30 - 17.30 Jimmy The Sound
17.30 - 18.45 Activator
18.45 - 20.00 Isaac
20.00 - 21.15 Max B Grant
21.15 - 22.30 Pila

Black - Oldstyle/Hardcore
11.00 - 12.15 Bountyhunter
12.15 - 13.30 Buzz Fuzz
13.30 - 14.45 Gizmo
14.45 - 16.00 Darkraver
16.00 - 17.30 Bass D & King Matthew
17.30 - 18.45 Endymion
18.45 - 20.15 Promo
20.15 - 21.30 Nosferatu
21.30 - 23.00 Outblast

Green - Techno
11.00 - 12.15 K. Cee
12.15 - 13.30 Pounding Grooves
13.30 - 14.45 Rino Cerrone
14.45 - 15.45 Johannes Heil LIVE
15.45 - 17.15 Jay Denham
17.15 - 18.30 Xanno Gallois
18.30 - 19.45 Andreas Kremer
19.45 - 21.00 Kay D Smith
21.00 - 22.30 Miss Djax

Orange - Hardtrance
11.00 - 12.15 Yves DeRuyter
12.15 - 13.30 Tomcraft
13.30 - 14.45 Rank 1
14.45 - 16.00 Cosmic Gate
16.00 - 17.15 Marcel Woods
17.15 - 18.30 Talla 2XLC
18.30 - 19.45 Marc La Cruz
19.45 - 21.00 JamX & De Leon
21.00 - 22.30 Bas & Ram

Purple - Talents
11.00 - 11.55 Vinny
11.55 - 12.50 Steve Kenzo
12.50 - 13.45 Dystorsion
13.45 - 14.40 Menace
14.40 - 15.35 Nemo
16.00 - 16.30 Rubenzz
16.30 - 17.25 Ralph May
17.25 - 18.20 Genius
18.20 - 19.15 Loca
19.15 - 20.10 Timothy
20.10 - 21.05 Ecu
21.05 - 22.00 Niveous
22.00 - 22.55 Pascal Rolay

Tracklisty

DefQon.1 2003 Aftermovie

Link




.::DefQon.1 Festival 2004::.

Data : 19.06.2004
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red (open air) - Harder Styles
11.00 - 12.30 Don Diablo
12.30 - 13.45 Marcel Woods
13.45 - 15.00 Gizmo
15.00 - 16.15 Pavo
16.15 - 17.30 Dana
17.30 - 18.45 Pila
18.45 - 20.15 Rush
20.15 - 21.45 Luna
21.45 - 23.00 Technoboy
Hosted by: Ruffian

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.00 Beholder & Balistic
12.00 - 13.00 Gary D
13.00 - 14.00 Super Marco May
14.00 - 15.00 Lady Tom
15.00 - 16.30 The Prophet
16.30 - 17.45 Zany
17.45 - 18.45 Julian & Davide Sonar
18.45 - 20.00 Abyss
20.00 - 20.30 Showtek LIVE
20.30 - 21.40 Isaac
21.40 - 22.45 Alpha²
Hosted by: Da Mouth of Madness

Green - Techno
11.00 - 11.45 Verdine Bel
11.45 - 13.15 Jan Liefhebber
13.15 - 14.45 Thomas Krome
14.45 - 15.45 Xanno Gallois
15.45 - 17.00 Ignition Technician
17.00 - 18.45 Umek
18.45 - 20.00 Miss Djax
20.00 - 21.15 Alias & Chris King LIVE
21.15 - 22.45 Amok


Orange - Hardtrance
11.00 - 12.15 Astrid
12.15 - 13.15 Kiama
13.15 - 14.30 Rank 1
14.30 - 15.45 Dave 202
15.45 - 17.00 Kai Tracid
17.00 - 18.15 Mark Norman
18.15 - 19.30 Cosmic Gate
19.30 - 20.45 Yves Deruyter
20.45 - 21.45 Francois
21.45 - 22.45 Bas & Ram
Hosted by: Alee

Yellow - NRG
11.00 - 12.30 D-Jean-D
12.30 - 13.45 Hardbounze DJ Team
13.45 - 15.00 Ado the Dream
15.00 - 16.15 Igor S
16.15 - 17.30 Nick Lunn
17.30 - 18.45 Noise
18.45 - 20.00 Charly Lownoise
20.00 - 21.15 Lars Tindy
21.15 - 22.30 The Darkraver
Hosted by:Marsje

Black - Oldstyle/Hardcore
11.00 - 12.30 Yves
12.30 - 13.45 Bass-D & King Matthew
13.45 - 15.00 Rob & MC Joe
15.00 - 16.15 Sunny D
16.15 - 17.30 Dano
17.30 - 18.00 G-Town Madness LIVE
18.00 - 19.30 Outblast
19.30 - 20.00 The Wishmaster LIVE
20.00 - 21.30 Promo
21.30 - 23.00 Drokz vs Akira
Hosted by:Syco



Q-Beach Area
11.00 - 12.45 Marvin Grell
12.45 - 14.30 Carite La Nina
14.30 - 16.15 Jeff Bounce
16.15 - 18.00 Flowtation
18.00 - 19.30 Kiama
19.30 - 21.00 Diego Noriega
21.00 - 22.30 Dee-D

Purple - Talents
Purple - Talents
Antifact
DeeJ-010
Dr. Rude
Equinoxx
Infinity
Main
Stef Takkenberg
Tristan & Neostar
Hosted by:Static


DefQon.1 Festival 2004 Aftermovie
[youtube]http://www.youtube.com/view_play_list?p=EC093C3D42416DCB&playnext=1&playnext_from=PL&v=Ydxei4m8fsc[/youtube]





.::DefQon.1 Festival 2005::.

Data : 18.06.2005
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 12:00 - 00:00

Red - Mainstage
11.00 - 12.30 Yves de Ruyter
12.30 - 14.00 Balistic
12.30 - 14.00 Beholder
14.00 - 15.30 Gary D
15.30 - 17.00 Scot Project
17.00 - 18.30 Darkraver
18.30 - 20.00 Luna
20.00 - 21.30 The Prophet
21.30 - 23.00 Technoboy
Hosted by: Ruffian

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.15 Gizmo
12.15 - 13.15 Duro
13.15 - 14.30 Abyss
14.30 - 15.30 Franky SL
14.30 - 15.30 Timothy
15.30 - 16.00 Donkey Rollers
16.00 - 17.00 Space Invaders
17.00 - 18.15 Dana
18.15 - 19.30 Pila
19.30 - 20.30 Pavo
20.30 - 21.45 Vortex
21.45 - 22.45 Alpha²
Hosted by: DV8

Green - Techno
11.00 - 12.30 Xanno Gallois
12.30 - 14.00 Thomas Schumacher
14.00 - 15.30 Misstress Barbara
15.30 - 17.00 Oscar Mulero
17.00 - 18.30 Michael Burkat
18.30 - 20.30 Stephan de Wit
18.30 - 20.30 Vincent de Wit
20.30 - 21.30 Alias
21.30 - 22.45 Rude Awakening
Hosted by: Mike Redman

Black - Hardcore
11.00 - 12.30 Dr. Rude
12.30 - 14.00 Peaky Pounder
14.00 - 15.15 Nico & Tetta
15.15 - 16.45 Vince
16.45 - 18.00 Daisy
18.00 - 19.30 Nosferatu
19.30 - 21.15 Catscan
21.30 - 22.45 Outblast
Hosted by: Syco

Orange - Hardtrance
11.00 - 12.30 Dave Joy
12.30 - 14.00 Marcel Woods
14.00 - 15.30 Busy
14.00 - 15.30 The Scientist
15.30 - 17.00 John '00' Fleming
17.00 - 18.15 Spider
18.15 - 20.00 Dark by Design a.k.a. Gaz West
20.00 - 21.30 Bas & Ram
21.30 - 22.45 Kalashnikov
Hosted by: Double T

Yellow - Hardhouse
11.00 - 12.30 Thilo
12.30 - 14.00 Ghost
14.00 - 15.30 Igor S
15.30 - 17.00 Mauro Alpha
17.00 - 18.30 Nick Sentience
18.30 - 20.00 Proteus
20.00 - 21.30 Brennan Heart
21.30 - 22.45 Tatanka
Hosted by:TMC

White - Chill Out
11.00 - 13.00 Flowtation
13.00 - 14.00 Dee D
14.00 - 15.30 Benny Rodrigues
16.45 - 18.15 Jeff Bounce
18.15 - 20.15 Benjamin Bates
20.15 - 22.00 Diego Noriega

Grey - Oldstyle
11.00 - 12.30 Waxweazle
12.30 - 14.00 Franky Jones
14.00 - 15.30 Beasty Boy & Da Vincy
15.30 - 17.00 Stanton
17.00 - 18.30 Predator
18.30 - 20.15 Buzz Fuzz
20.15 - 20.45 Live. Shadowlands Terrorists
20.45 - 22.30 Bass-D
Hosted by:Da Mouth of Madness

Brown - Frenchtek
11.00 - 12.30 Tony
12.30 - 14.00 Francois
14.00 - 15.30 Max Enforcer
15.30 - 17.00 Seb B
17.00 - 18.30 Bad Boyz
18.30 - 20.00 Furax
20.00 - 21.30 Ruthless
20.00 - 21.30 Vorwerk
21.30 - 22.45 Yves
Hosted by:Alee

Purple - New Talents
12.00 - 13.15 DaMasta
13.15 - 14.30 Vintage
14.30 - 15.45 Xenobyte
15.45 - 17.00 Pirky DJ
17.00 - 18.15 Shadowphaxx
18.15 - 19.30 Pass-Out
19.30 - 20.45 Maddmaxx
20.45 - 22.00 Defendor
Hosted by:Renegade

The Prophet - Emergency Call (DefQon.1 Festival 2005 Anthem)

Link



DefQon.1 Festival 2005 Aftermovie

Link



.::DefQon.1 Festival 2006::.

Data : 17.06.2006
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red - Mainstage
11.00 - 12.15 Francois
12.15 - 13.30 Ed Real
13.30 - 14.45 Rutless
14.45 - 16.00 Yoji Biomehanika
16.00 - 17.15 Isaac
17.15 - 18.30 Dana
18.30 - 19.00 Showtek LIVE
19.00 - 20.15 Zany
20.15 - 21.45 Deepack vs Charly Lownoise
21.45 - 23.00 Technoboy
Hosted by: Ruffian

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.15 Deaz-D
12.15 - 13.30 Cally & Juice
13.30 - 14.45 Coone
14.45 - 16.00 Pavo
16.00 - 17.15 Sam Punk
17.15 - 17.45 Headhunterz LIVE
17.45 - 19.15 StraightOn DJ team
19.15 - 20.30 Zatox
20.30 - 21.45 Activator
21.45 - 22.50 The Prophet
Hosted by: DV8

Green - Techno
11.00 - 12.15 Marlon
12.15 - 13.30 Joris Voorn
13.30 - 14.45 Renato Cohen
14.45 - 16.15 Technasia
16.15 - 17.30 Christian Varela
17.30 - 18.30 Max Walder
18.30 - 19.45 Lucca
19.45 - 21.00 Marco Remus
21.00 - 22.00 Alias
22.00 - 23.00 Sandy Warez
Hosted by: Mike Redman

Black - Hardcore
11.00 - 12.30 Lunatic & Miss Hysteria
12.30 - 14.00 The Playah
14.00 - 15.30 Scott Brown
15.30 - 16.00 Dr. Macabre LIVE
16.00 - 17.30 Manu Le Malin
17.30 - 18.00 Outblast vs Angerfist LIVE
18.00 - 20.00 Endymion
20.00 - 21.30 Promo
21.30 - 22.50 Partyraiser
Hosted by: Syco

Orange - Hardtrance
11.00 - 12.00 Dariush
12.00 - 13.15 Jochen Miller
13.15 - 14.15 Atmospherik
14.15 - 15.15 Jowan
15.15 - 16.30 Dave 202
16.30 - 18.00 Scot Project
18.00 - 19.00 Thalamus
19.00 - 20.15 Megara vs Lee
20.15 - 21.30 Kutski
21.30 - 22.30 Bas & Ram
Hosted by: Alee

White - Experimental
11.00 - 13.00 Jeff Bounce
13.00 - 15.00 Marcus Meinhardt
15.00 - 17.00 Mike Heart & Jeff Bounce
17.00 - 17.30 Lunatic Asylum LIVE
17.30 - 19.30 ADI-J & Predator
19.30 - 21.30 Astrix
21.30 - 22.00 Carlos Rios LIVE
22.00 - 22.30 Hectic Fence LIVE
Hosted by:TMC

Grey - Oldstyle
11.00 - 12.15 Yves
12.15 - 13.30 Bountyhunter
13.30 - 15.00 Gizmo
15.00 - 16.15 The Stunnend Guys
16.15 - 17.45 Dr. Z-Vago
17.45 - 19.00 Claudio Lancinhouse
19.00 - 20.15 The Viper
20.15 - 21.30 The Darkraver
21.30 - 22.45 Vince
Hosted by:Renegade

Brown - Jump
11.00 - 12.30 Genius
12.30 - 14.00 Yoeri
14.00 - 15.15 Q-IC
15.15 - 16.30 Lobotomy Inc
16.30 - 17.45 Lars Tindy
17.45 - 19.00 Massiv & The Rebel
19.00 - 20.30 Greg C
20.30 - 21.50 Mystery
Hosted by:Villain

Purple - Q-factor
11.00 - 11.55 Michael Dieters
11.55 - 12.50 Charly
12.50 - 13.45 Roby G & Sane-D
13.45 - 14.40 Ashley K
14.40 - 15.35 NickieNonstop
15.35 - 16.30 Emiel Zwart
16.30 - 17.25 Shadowphaxx
17.25 - 18.20 Pinas
18.20 - 19.15 Twisted
19.15 - 20.10 The X-Clusive
20.10 - 21.05 Zoltar
21.05 - 22.00 Devillien
Hosted by:Se7en


Silver - Dance Classics
11.00 - 12.30 Cellie
12.30 - 14.00 Robin Albers
14.00 - 15.30 Mark van Dale
15.30 - 17.00 Alexander Koning
17.30 - 18.30 Per
18.30 - 20.15 Miss Monica
20.15 - 22.15 Spider Willem
Hosted by:P-Pholl


Showtek – The Colour Of the Harder Styles (DefQon.1 Festival 2006 Anthem)

Link



DefQon.1 Festival 2006 Aftermovie

Link





.::DefQon.1 Festival 2007::.

Data : 16.06.2007
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red - Mainstage
11.00 - 12.15 Mark Sherry
12.15 - 13.30 Coone
13.30 - 14.45 The Beholder
14.45 - 16.15 Showtek
16.15 - 17.30 Brennan Heart
17.30 - 19.00 Luna
19.00 - 20.15 Tatanka
20.15 - 21.30 Alpha²
21.30 - 23.00 The Prophet
Hosted by: Ruffian

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.00 Trilok & Chiren
12.00 - 13.00 Max Enforcer
13.00 - 14.00 Brian M & Mc Bunn
14.00 - 15.15 Melanie di Tria
15.15 - 16.15 Zatox
16.15 - 17.45 Dana
17.45 - 19.00 Activator ft. Bruno Power
19.00 - 20.15 Deepack vs Isaac
20.15 - 21.30 Zany
21.30 - 22.50 Technoboy
Hosted by: DV8

Green - Techno
11.00 - 12.00 Nickienonstop
12.00 - 13.15 Marco Bailey
13.15 - 14.30 Hardcell
14.30 - 15.45 Surgeon
15.45 - 17.45 Speedy J
17.45 - 19.00 Gayle San
19.00 - 20.00 Q-IC & Manu Kenton
20.00 - 21.15 Eric Sneo
21.15 - 22.15 W.J. Henze
22.15 - 22.45 Arkus P LIVE
Hosted by: Rems

Black - Hardcore
11.00 - 12.00 Devillien
12.00 - 13.00 JDA vs. D-Spirit
13.00 - 14.00 Vince
14.00 - 15.15 Evil Activities
15.15 - 16.15 E-Noid
16.15 - 17.30 Angerfist
17.30 - 18.30 Day-Mar
18.30 - 19.45 Noize Suppressor
19.45 - 21.15 Outblast
21.15 - 22.45 Promo
Hosted by: Syco

Orange - Hardtrance
11.00 - 12.15 Jowan & Dr. Willis
12.15 - 13.30 Walt Jenssen & Pascal Feliz
13.30 - 15.00 Cor Fijneman
15.00 - 16.30 Yves de Ruyter
16.30 - 17.45 Tommy Pulse
17.45 - 19.00 Luca Antolini DJ
19.00 - 20.15 Jon the Babtist
20.15 - 21.30 Bobby V
21.30 - 22.45 JP
Hosted by: M-Shane

White - Freestyle
11.00 - 12.15 Mike Heart
12.15 - 13.30 Balistic
13.30 - 14.45 H.A.Z.E.
14.45 - 15.45 Kalashnikov
15.45 - 17.00 Thilo & Evanti
17.00 - 18.15 Stanton
18.15 - 19.15 Lars Tindy
19.15 - 20.15 A-Lusion
20.15 - 21.15 Deaz-D
21.15 - 22.30 Weirdo
Hosted by:Renegade

Grey - Oldstyle
11.00 - 12.15 Dimitri
12.15 - 13.30 Mark van Dale
13.30 - 15.00 Gizmo
15.00 - 16.15 Pavo
16.15 - 17.45 Bass D & King Matthew
17.45 - 19.00 The Viper
19.00 - 20.15 Marc Acardipane (Hosted by: The Ultimate MC) LIVE
20.15 - 21.30 Rob (Hosted by: Joe)
21.30 - 22.45 Distortion (Hosted by: Raw)
Hosted by:Da Mouth of Madness

Brown - Belgian Beats
11.00 - 12.15 Steve Dexter
12.15 - 13.30 Dr. Rude
13.30 - 14.45 Francois
14.45 - 16.00 Ghost
16.00 - 17.15 Chicago Zone
17.15 - 18.30 Major Bryce & Meadow Inferno
18.30 - 19.45 The Darkraver
19.45 - 21.00 Ruthless
21.00 - 22.00 Ronald V ft. E-Max
22.00 - 23.00 Lobotomy Inc
Hosted by:Villain

Purple - Dutch Heroes
11.00 - 12.00 Charly
12.00 - 13.15 Leep & Jones
13.15 - 14.30 The Playboyz
14.30 - 15.30 Pinas
15.30 - 16.30 Shadowphaxx
16.30 - 17.45 The Dutchmaster
17.45 - 18.45 Twisted
18.45 - 20.15 D-Block & S-Te-Fan
20.15 - 21.30 A-Drive
21.30 - 22.15 Supply Module LIVE
Hosted by:Apster


Silver - Industrial
11.00 - 12.15 Waldhaus & Weichentechnikk LIVE
12.15 - 12.45 Synapse & Sei2ure LIVE
12.45 - 14.30 Armageddon Project
14.30 - 15.15 N-Vitral
15.15 - 16.30 D-Passion
16.30 - 18.00 Manu le Malin & The Producer
18.00 - 19.30 Unexist
19.30 - 20.00 The Kotzaak Klan LIVE
20.00 - 21.15 Bryan Fury
21.15 - 22.30 Akira vs Hellfish
Hosted by:Dart


Brennan Heart & JDX - Get Wasted (DefQon.1 Festival 2007 Anthem)

Link


DefQon.1 Festival 2007 Trailer

Link



DefQon.1 Festival 2007 Aftermovie

Link







.::DefQon.1 Festival 2008::.

Data : 14.06.2008
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red - Mainstage
11.00 - 12.00 Pascal Feliz
12.00 - 13.30 Max Enforcer & Lars Tindy
13.30 - 14.30 Davide Sonar
14.30 - 16.00 D-Block & S-te-Fan
16.00 - 16.30 Brennan Heart LIVE pst. Blademasterz
16.30 - 17.30 Headhunterz
17.30 - 19.00 Zany
19.00 - 20.30 Technoboy
20.30 - 21.30 Dana
21.30 - 23.00 Luna vs Deepack
Hosted by: Ruffian

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.00 Pinas
12.00 - 13.00 Dutch Master
13.00 - 14.00 Frontliner
14.00 - 15.00 A-Drive
15.00 - 15.30 Project One
15.30 - 16.30 The Beholder
16.30 - 18.00 Showtek
18.00 - 19.00 A-Lusion
19.00 - 20.30 Josh & Wesz
20.30 - 21.30 The Prophet
21.30 - 23.00 Alpha²
Hosted by: DV8

Green - Techno
11.00 - 12.00 Jan Liefhebber
12.00 - 01.30 Boss
13.30 - 15.00 Ben Sims
15.00 - 16.00 Dave Tarrida
16.00 - 17.30 Vincent & Stephan De Wit
17.30 - 18.30 Lucca
18.30 - 20.00 Robert Natus
20.00 - 21.00 Daniela Haverbeck
21.00 - 22.30 Amok & Rude Awakening
Hosted by: Pryme

Black - Hardcore
11.00 - 13.00 Ominous & Sequence
13.00 - 14.30 T-Junction & Osiris
14.30 - 15.00 Meccano Twins LIVE
15.00 - 16.00 Outblast & Korsakoff
16.00 - 17.15 Evil Activities
17.15 - 18.30 Amnesys
18.30 - 20.00 Promo
20.00 - 21.00 Endymion
21.00 - 22.00 D-Passion
22.00 - 23.00 Tommyknocker
Hosted by: Syco

Orange - Hardtrance
11.00 - 12.30 Albert Voorne
12.30 - 14.00 Mark Sherry
14.00 - 15.30 Vandall
15.30 - 17.00 Fausto
17.00 - 18.15 The Shy Brothers
18.15 - 19.30 Kamui
19.30 - 20.30 Frisky
20.30 - 21.30 Dark By Design
21.30 - 22.45 Ultraform
Hosted by: M-Shane

White - All Style Classics
11.00 - 12.30 Paul Jay
12.30 - 14.00 Marcello
14.00 - 15.30 Astrid
15.30 - 17.00 Yves de Ruyter
17.00 - 18.30 Ed Real
18.30 - 20.00 Gary D
20.00 - 21.30 Clive King
21.30 - 22.45 Pavo
Hosted by:Linez

Grey - Oldstyle & Early Rave
11.00 -12.30 Francois
12.30 - 13.30 Flamman & Abraxas
13.30 - 15.00 The Stunned Guys
15.00 - 16.30 Uzi & The Mouth of Madness
16.30 - 17.00 G-Town Madness LIVE
17.00 - 18.30 Darkraver
18.30 - 20.00 The Masochist
20.00 - 21.30 Ruffneck
21.30 - 22.45 Scott Brown
Hosted by:Da Syndrome

Brown - Belgian Beats & Frenchtek
11.00 - 12.00 Royal X
12.00 - 13.30 Chaps & Rolay
13.30 - 14.30 Binum
14.30 - 15.30 Ghost vs Danny C
15.30 - 16.00 Noise Provider LIVE
16.00 - 17.30 Coone & Dark E
17.30 - 19.00 Ronald V vs Q-IC
19.00 - 20.00 Furax
20.00 - 21.30 Manu Kenton
21.30 - 22.30 Playboyz
Hosted by:Villain

Purple - Upcoming Hardstyles
11.00 - 12.00 Devon K
12.00 - 12.30 Bazz Implant LIVE
12.30 - 13.30 Dragan & Main
13.30 - 15.00 Jones & B-Front
15.00 - 16.30 Nitrouz
16.30 - 18.00 Darqtai & Ig-Bounce
18.00 - 19.30 The Hell Twins
19.30 - 21.00 Stephy
21.00 - 22.30 Scope DJ
Hosted by:V


Silver - Industrial
11.00 - 12.00 Moleculez LIVE
12.00 - 13.30 Broken Rules
13.30 - 14.30 Sandy Warez
14.30 - 15.45 Mindustries
15.45 - 16.15 N-Vitral LIVE
16.15 - 17.45 Daisy
17.45 - 19.00 Armageddon Project
19.00 - 20.30 Peaky Pounder
20.30 - 21.00 Micropoint LIVE
21.00 - 22.30 Stormtrooper
Hosted by:MC Apster


Luna & Deepack - Biological Insanity (DefQon.1 Festival 2008 Anthem)

Link


DefQon.1 Festival 2008 Trailer

Link



DefQon.1 Festival 2008 Aftermovie

Link








.::DefQon.1 Festival 2009::.

Data : 13.06.2009
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red - Harder Styles
11.00 - 12.00 Kamui
12.00 - 13.00 Fausto
13.00 - 14.00 Isaac
14.00 - 15.00 Wildstylez
15.00 - 16.15 D-Block & S-te-Fan
16.15 - 17.15 Noisecontrollers
17.15 - 17.45 Donkey Rollers LIVE
17.45 - 19.00 The Prophet
19.00 - 20.15 Technoboy
20.15 - 21.30 Alpha²
21.30 - 23.00 Headhunterz
Hosted by: Ruffian

Blue - Hardstyle
11.00 - 12.30 The Pitcher
12.30 - 14.00 Ivan Carsten & Stephanie
14.00 - 15.15 Coone
15.15 - 16.30 A-lusion & Scope DJ
16.30 - 17.30 Brennan Heart
17.30 - 18.45 Davide Sonar
18.45 - 20.00 Dana
20.00 - 21.00 Frontliner
21.00 - 23.00 Tatanka & Zatox
Hosted by: DV8

Green - Techno
13.15 - 14.15 Jan Liefhebber
14.15 - 15.15 Evan Forrest
15.15 - 16.30 Surgeon
16.30 - 17.00 Rude Awakening
17.00 - 18.15 Luna
18.15 - 19.15 Peaky Pounder
19.15 - 20.15 Amok
20.15 - 21.15 Mario Ranieri
21.15 - 22.15 Killswitch & Reset
Hosted by: Dart

Black - Hardcore
11.00 - 12.00 Consumer & Counterfeit
12.00 - 13.00 Weapon X
13.00 - 14.00 Inyoung
14.00 - 15.00 Evil Activities
15.00 - 16.00 Anime & Mad Dog
16.00 - 17.15 Endymion
17.15 - 18.30 Tha Playah
18.30 - 19.45 Noize Suppressor
19.45 - 21.00 Nosferatu
21.00 - 22.00 Promo
22.00 - 23.00 DaY-már

Orange - Hardtrance
11.00 - 12.00 Charly & Nazzz
12.00 - 13.00 Randy Katana
13.00 - 14.15 Lisa Lashes
14.15 - 15.30 Ali Wilson
15.30 - 16.45 Joop!
16.45 - 18.00 Artento Divini
18.00 - 19.00 Mark Sherry
19.00 - 20.15 Audiowarp
20.15 - 21.30 Louk
21.30 - 22.30 FJ Project
Hosted by: Chucky


Grey - Oldstyle & Early Rave
11.00 - 12.30 Gizmo
12.30 - 14.00 Franky Jones & Yves de Ruyter
14.00 - 15.15 Ominous & Sequence
15.15 - 15.45 The Horrorist LIVE
15.45 - 17.00 Stanton
17.00 - 18.00 Buzz Fuzz & Panic
18.00 - 19.30 Digital Boy
19.30 - 20.45 Charly Lownoise & Mental Theo
20.45 - 21.45 The Viper
21.45 - 22.45 Manu Le Malin
Hosted by:Alee

Brown - Belgian Beats & Frenchtek
11.00 - 12.00 Jones & Sjoekoe
12.00 - 13.30 Ladyboy
13.30 - 15.00 Instigator
15.00 - 16.00 Demoniak
16.00 - 17.00 Ruthless
17.00 - 18.00 Ronald V
18.00 - 19.30 Qatja S
19.30 - 21.00 Guarana & Playboyz
21.00 - 22.00 Mystery
Hosted by:Villain

Purple - Upcoming Hardstyles
11.00 - 12.00 The Mindplayer
12.00 - 13.00 Atmozfears
13.00 - 14.00 Beat Providers
14.00 - 15.15 Ran-D
15.15 - 16.30 Dailucia
16.30 - 17.45 Psyko Punkz
17.45 - 19.00 d'Stylerz
19.00 - 20.15 B-Front
20.15 - 21.30 Digital Punk
21.30 - 23.00 Profyler
Hosted by:Jeff


Silver - Industrial
11.00 - 12.30 Mez LIVE
12.30 - 13.30 Matt Green LIVE
13.30 - 14.30 Deathmachine
14.30 - 15.00 Teknoist LIVE
15.00 - 16.00 Unexist
16.00 - 17.15 The Outside Agency
17.15 - 18.45 Hellfish
18.45 - 19.30 The Destroyer LIVE
19.30 - 20.45 Traffik
20.45 - 22.15 The DJ Producer
Hosted by:Justice


Headhunterz - Scrap Attack (DefQon.1 Festival 2009 Anthem)

Link


DefQon.1 Festival 2009 Trailer

Link



DefQon.1 Festival 2009 Aftermovie

Link



.::DefQon.1 Festival 2009 Australia::.

Data : 19.09.2009
Miejsce : Sydney International Regatta Centre
Czas : 11:00 - 22:00

Red - All Harder Styles
11.00 - 12.00 Fausto
12.00 - 13.00 Davide Sonar
13.00 - 14.00 Nitrouz
14.00 - 15.00 The Prophet
15.00 - 16.00 Brennan Heart
16.00 - 17.15 Max Enforcer vs The Beholder
17.15 - 18.30 Noisecontrollers
18.30 - 19.00 Donkey Rollers
19.00 - 20.00 Alpha2
20.00 - 21.00 Deepack
21.00 - 22.00 Zany
Hosted by: Ruffian


Black - Hardcore
11.00 - 12.00 Spellbound
12.00 - 13.00 Decipher
13.00 - 13.30 Kasparov LIVE
13.30 - 15.00 Evil Activities
15.00 - 16.15 The Viper
16.15 - 17.30 Tha Playah
17.30 - 19.00 Noize Suppressor
19.00 - 20.30 Endymion
20.30 - 21.45 Art of Fighters
Hosted by: D

Orange - Hardtrance/Tech Trance
11.00 - 12.00 Bioweapon
12.00 - 13.00 Nik Fish vs Amber Savage
13.00 - 14.00 Joop
14.00 - 15.00 Dr. Willis
15.00 - 16.00 Jowan
16.00 - 17.00 Fausto
17.00 - 18.00 Mark Sherry
18.00 - 19.00 Alex Kidd
19.00 - 20.00 Proteus
20.00 - 21.00 K90
21.00 - 22.00 Vandall
Hosted by: V


Grey - Early Rave/Oldschool
11.00 - 12.00 Chester
12.00 - 13.00 Paul Holden
13.00 - 14.00 Gizmo
14.00 - 15.00 Public Domain
15.00 - 16.00 Sasha Vathoff
16.00 - 17.30 Pavo
17.30 - 19.00 The Viper & Frank-E & Mars-L
19.00 - 20.30 The Prophet
20.30 - 21.30 Neophyte
Hosted by:Losty



Purple - Talents
11.00 - 12.00 Nathan Cryptic vs Imperial
12.00 - 12.30 DJ Comp Finalist - Adelaide
12.30 - 13.00 DJ Comp Finalist - Brisbane
13.00 - 13.30 DJ Comp Finalist - Northern Territory
13.30 - 14.00 DJ Comp Finalist - Sydney
14.00 - 14.30 DJ Comp Finalist - Melbourne
14.30 - 15.30 Dexi vs Daniel Valerium
15.30 - 16.30 Scotty G vs Cantosis
16.30 - 17.30 Yennus vs Soul-T
17.30 - 18.30 Sdee vs Audio Damage
18.30 - 20.00 Matrix vs Xdream
20.00 - 21.00 Suae vs Pulsar
Hosted by:Destiny


Zany - Maximum Force (DefQon.1 Festival 2009 Australia Anthem)

Link


DefQon.1 Festival 2009 Australia Trailer

Link



DefQon.1 Festival 2009 Australia Aftermovie

Link




.::DefQon.1 Festival 2010::.

Data : 12.06.2010
Miejsce : Almere Strand,NL
Czas : 11:00 - 23:00

Red - Mainstage
Thilo & Evanti
Coone
Charlie Lownoise & Mental Theo
D-Block & S-Te-Fan
Frontliner LIVE
Wildstylez
Brennan Heart
Headhunterz
Noisecontrollers
Hosted by: MC DV8

Blue - Hardstyle
Slim Shore
B-Front
Nitrouz
Alpha² vs Beat Providers
Psyko Punkz LIVE
Zany
Deepack
2nd Identity
Tatanka
Digital Punk
Hosted by: MC Villain

Green - Techno
Miss Djax
Boris S
Bold
Hilarious
Fernandia Martins
Mike Drama
Daniela Haverbeck
Virgel Enzinger
Audio Slayer
Hosted by: MC TMC

Black - Hardcore
Nosferatu
Tha Playah
Endymion
Partyraiser & Unexist
E-Ruption
Traxtorm (AniMe, Mad Dog, Amnesys)
Outblast
Neophyte
Art of Fighters
Hosted by: MC Da Mouth of Maddness

Orange - Hardtrance
Bootek akka Phil York
Stana
Nik Fish
Kutski
A*S*Y*S
Dimavi
Kamui
Fausto
Hosted by: MC J-B

White - Oldschool
Pavelow
Night Stalkers
Isaac
Daren Mase
A*S*Y*S
Arjan T
Dock 45
Dustin Zhan
Dov Elkabaz


Grey - Oldstyle + Early Rave
Fearce Rulling Diva
Delirium
Pavo
Promo Files Set
The Prophet
The Viper & Panic
Vince
Yves
Robin Jaydee Albers
Hosted by:MC Da Syndrome

Brown - Belgian Beats/Frenchtek
Demoniak
Transfarmers
Fenix
DarkE
Dr.Phunk
Playboyz
Davdddi
Jones
Ruthless & Coone
Hosted by:MC Chucky

Purple - Uncoming Hardstyles
Titan
Intractable One
Soul-T
Waverider
DJ Ezteq
Frequencerz
Artic
Bioweapon
The Yoridiz
Atmozfears
Hectic
The Vision
Hosted by:MC V


Silver - Industrial
Stormtrooper
Bryan Fury
Mindustries
Mental Wreckage
Mez vs Torsion
Simon Underground
Drokz
Negative A
Tymon
Hosted by:MC Justice


Wildstylez - No Time To Waste (DefQon.1 Festival 2010 Anthem)

Link


DefQon.1 Festival 2010 Trailer
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nHAfKQswK14[/video]


post by Psametyq
 
 
Podziękowali:ZieloneQ
Obsługa forum
Gość
Informacje
Wiek: 47
(0/dzień)
Piwa: 0


Wysłany: Dzisiaj 5:26   Utwórz konto w serwisie #2

Aby zobaczyć resztę postów musisz się ZAREJESTROWAĆ. BĄDŹ ZALOGOWAĆ
Temat [Q-Dance] DefQon.1 zawiera 5 postów.
 
 
Podziękowali:ZieloneQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
1 użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Statystyki dla tego tematu:
Wyświetleń: 10018
Odpowiedzi: 4
Odwiedzin z google: 486
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Forum Autor Odpowiedzi Ostatni post
Defqon.1 2013 | The Gathering | Q-dance DVD preview Filmy z imprez Piekarz 8 24-12-2013, 00:31
lamborghini17
Defqon.1 2014 | Official Q-dance Extended Aftermovie Filmy z imprez Piekarz 0 19-02-2015, 15:57
Piekarz
Defqon.1 Australia 2013 | Official Q-dance Aftermovie HS gliwice000 1 01-11-2013, 11:00
DoctorTaz
Defqon.1 2013 | Official Q-dance Endshow - Saturday Filmy z imprez SoTeS 1 24-06-2013, 17:00
lamborghini17
Defqon.1 Australia 2014 | Official Q-dance Endshow Filmy z imprez Piekarz 3 08-10-2014, 00:21
wolfen88


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Grafika : Wrubcio || Kodowanie : Silent


[ HARDFORUM.it ]



website uptime


Hardforum 2007